Wyzwanie noworoczne!

.

Kiedy?

Startujemy 09.01.2023 r.

Od 09.01.2023r. do 02.02.2023r. w każdy poniedziałek oraz czwartek o godzinie 8:00 otrzymasz na maila wiadomość ze wskazówkami, które pomogą Ci wprowadzić w życie zdrowe nawyki i pomogą zrzucić zbędne kilogramy. Nowy rok sprzyja postanowieniom noworocznym, a w szczególności tych, które dotyczą naszego zdrowia oraz sylwetki. Niestety noworoczne postanowienia tak jak szybko się zaczęły tak szybko się kończą, dlatego przygotowałam dla Ciebie to wyzwanie, aby móc najpierw uporządkować sobie wiedzę, przemyśleć co jest dla Ciebie najważniejsze i jak skutecznie wprowadzić zmiany w swoją codzienność. Wyzwanie jest całkowicie DARMOWE.

Z tej okazji, aby utrzymać motywację, stworzyłam specjalnie zamkniętą grupę na Facebooku dla osób, które biorą udział w wyzwaniu. Będę publikować tam specjalnie dedykowane posty, a każdy z uczestników będzie mógł zadawać mi pytania, wymieniać się doświadczeniem oraz motywować się nawzajem. Dostęp do grupy otrzymasz po zapisaniu się do wyzwania.

Kim jestem? Poznjamy się!

Mam na imię Marta i jestem dietetykiem klinicznym. Prowadzę bloga www.jemzdietetykiem.pl, a na którym dzielę się pysznymi przepisami, na moich social mediach dzielę się z Wami wiedzą jak zdrowo się odżywiać oraz jak robić świadome zakupy. Na co dzień rozpisuję diety odchudzające, a także w wybranych jednostkach chorobowych.

Wychodzę z założenia, że to dieta powinna być dopasowana do nas, a nie my do diety. Dlatego w mojej pracy skupiam się na indywidualnym podejściu – każdy jadłospis jest dopasowany pod konkretną osobę, pod jej styl życia, stan zdrowia, preferencje kulinarne. Do tego bazuję tylko na prostych przepisach, w których znajdują się ogólnodostępne produkty. Zwracam również uwagę na czas przygotowania posiłków, aby był jak najkrótszy. 

Premiera!

już 09.01.2023 r.

.
Scroll to Top