Pobierz za darmo 3 przepisy ebooka "40 pomysłów na fit śniadania w 15 minut "

.

Zapisz się do listy zainteresowanych i pobierz za darmo 3 przepisy z najnowszego ebooka „40 pomysłów na fit śniadania w 15 minut”. 

Premiera pełnego produktu 06.02.2023! 

Śniadania na słodko
Śniadania na słono

POZNAJ AUTORKĘ EBOOKA

Mam na imię Marta i jestem dietetykiem. Prowadzę bloga www.jemzdietetykiem.pl, na którym dzielę się pysznymi przepisami, na moich social mediach dzielę się z Wami wiedzą jak zdrowo się odżywiać oraz jak robić świadome zakupy. Na co dzień rozpisuję diety odchudzające, a także w wybranych jednostkach chorobowych, takich jak Hashimoto, insulinooporność, PCOS, zespół jelita drażliwego, a także w trądziku czy anemii.

Wychodzę z założenia, że dieta powinna być dopasowana do nas, a nie my do diety. Dlatego w mojej pracy skupiam się na indywidualnym podejściu – każdy jadłospis jest dopasowany pod konkretną osobę, pod jej styl życia, stan zdrowia, preferencje kulinarne. Do tego bazuję tylko na prostych przepisach, w których znajdują się ogólnodostępne produkty. Zwracam również uwagę na czas przygotowania posiłków, aby był jak najkrótszy.

W ebooku zebrałam wszystkie moje ulubione przepisy na śniadania, ale nie tylko. Przepisy są na tyle uniwersalne, że możesz z nich przygotować drugie śniadania, lunch do pracy lub kolację. Więc jeśli nie lubisz śniadań na słodko to nie martw się, przepisy możesz wykorzystać na inny posiłek! Obiecuję, że się nie zawiedziesz. 🙂 Do tego wszystkie przepisy mają wyliczoną kaloryczność oraz makroskładniki. Przygotowałam również listę zamienników, dzięki której będziesz wiedzieć na co wymienić dany składnik, jeśli akurat nie posiadasz go w domu.

Premiera!

pełnego produktu już 06.02!

.
Scroll to Top