Pobierz za darmo 2 dni z gotowej diety "Dieta na wynos - edycja letnia"

.

W czym Ci mogę pomóc?

Co zyskasz dzięki gotowej diecie?

Zdrowe, sezonowe i proste posiłki

Masz pewność, że posiłki są odpowiednio zbilanoswane i dostarczają niezbędnych witamin i składników mineralnych. Dieta bazuje tylko i wyłączenie na sezonowych produktach. Przepisy są proste w przygotowaniu, więc nie musisz być mistrzem kuchni aby gotować pysznie i zdrowo.

Zaoszczędzisz czas

Koniec z wymyślaniem posiłków na kolejne dni, wszystkie posiłki są rozpisane w tabeli i możesz je wymieniać w zależności od tego na co masz ochotę. Do diety jest dołączona lista zakupów, dzięki której znacznie skrócisz czas spędzony w sklepie zastanawiając się co kupić.

Zaoszczędzisz pieniądze na zakupach

Dzięki zaplanowanym posiłkom oraz liście zakupów kupisz tylko to co potrzebne i nie będziesz się martwić, że jakiś produkt się zmarnuje. Dieta powstała w zgodzie z zasadą zero waste, a co za tym idzie - zaoszczędzisz również pieniądze. 

Poznaj autorkę gotowej diety "Dieta na wynos - edycja letnia"

Mam na imię Marta i jestem dietetykiem. Prowadzę bloga www.jemzdietetykiem.pl, a na którym dzielę się pysznymi przepisami, na moich social mediach dzielę się z Wami wiedzą jak zdrowo się odżywiać oraz jak robić świadome zakupy. Na co dzień rozpisuję diety odchudzające, a także w wybranych jednostkach chorobowych, takich jak Hashimoto, insulinooporność, PCOS, zespół jelita drażliwego, a także w trądziku.

Wychodzę z założenia, że to dieta powinna być dopasowana do nas, a nie my do diety. Dlatego w mojej pracy skupiam się na indywidualnym podejściu – każdy jadłospis jest dopasowany pod konkretną osobę, pod jej styl życia, stan zdrowia, preferencje kulinarne. Do tego bazuję tylko na prostych przepisach, w których znajdują się ogólnodostępne produkty. Zwracam również uwagę na czas przygotowania posiłków, aby był jak najkrótszy. 

W dzisiejszych czasach jesteśmy zabiegani, mamy masę obowiązków i często jemy to co wpadnie nam w ręce, nie zastanawiając się czy jest to dla nas zdrowe. Stąd powstał pomysł zrobienia gotowej diety na wynos, w której zebrałam proste, szybkie i smaczne przepisy, które zrobisz w krótkim czasie, zapakujesz do pudełka i zabierzesz wszędzie ze sobą.

Premiera!

pełnego produktu już w środę 17.05 o 10:00!

.
Scroll to Top