Pobierz 2 darmowe dni 1700 kcal z gotowej diety "Dieta jesienna"

.

W czym Ci mogę pomóc?

Dla kogo jest gotowa dieta jesienna?

Dla osób, które nie mają pomysłów
na posiłki z wykorzystaniem sezonowych warzyw i owoców

Chcesz gotować smacznie i zdrowo, ale kompletnie nie wiesz co przygotować? A może znudziła Ci się Twoja dotychczasowa dieta i chcesz spróbować czegoś nowego? W gotowej diecie znajdziesz 28 przepisów na jesienne posiłki, które są przeze mnie sprawdzone, więc na pewno się nie zawiedziesz!

Dla osób, które chcą oszczędzić czas i pieniądze

Koniec z wymyślaniem posiłków na kolejne dni, wszystkie posiłki są rozpisane w tabeli i możesz je wymieniać w zależności od tego na co masz ochotę lub gotować posiłki na dwa dni. Do diety jest dołączona lista zakupów, dzięki której znacznie skrócisz czas spędzony w sklepie oraz zaoszczędzisz pieniądze kupując tylko to co jest potrzebne i nie zmarnujesz jedzenia.

Dla osób, które nie wiedzą ile kcal oraz jakie porcje mają jeść

Nie wiesz ile wynosi Twoje zapotrzebowanie kaloryczne? Żaden problem! Napisz do mnie wiadomość, a ja obliczę Twoje zapotrzebowanie kaloryczne i podpowiem, która wersja kaloryczna diety będzie dla Ciebie odpowiednia. Dzięku temu osiągniesz swój cel i będziesz dokładnie wiedzieć ile masz zjeść w ciągu dnia.

Poznaj autorkę gotowej diety "Dieta jesienna"

Mam na imię Marta i jestem dietetykiem. Prowadzę bloga www.jemzdietetykiem.pl, a na którym dzielę się pysznymi przepisami, na moich social mediach dzielę się z Wami wiedzą jak zdrowo się odżywiać oraz jak robić świadome zakupy. Na co dzień rozpisuję diety odchudzające, a także w wybranych jednostkach chorobowych, takich jak Hashimoto, insulinooporność, PCOS, zespół jelita drażliwego, a także w trądziku czy anemii.

Wychodzę z założenia, że to dieta powinna być dopasowana do nas, a nie my do diety. Dlatego w mojej pracy skupiam się na indywidualnym podejściu – każdy jadłospis jest dopasowany pod konkretną osobę, pod jej styl życia, stan zdrowia, preferencje kulinarne. Do tego bazuję tylko na prostych przepisach, w których znajdują się ogólnodostępne produkty. Zwracam również uwagę na czas przygotowania posiłków, aby był jak najkrótszy. 

Jesień obfituje w wiele pysznych produktów, ale często nie wiemy jak wykorzystać dany produkt w przepisie, aby był jednocześnie prosty i szybki w przygotowaniu, smaczny i zdrowy. Stąd powstał pomysł zrobienia gotowej diety jesiennej – zebrałam moje ulubione przepisy z wykorzystaniem sezonowych produktów i dostosowałam kaloryczność, aby każdy mógł wybrać wersję dla siebie.

Premiera!

pełnego produktu już 22.09!

.
Scroll to Top